Jsme tým profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Mgr. Alexandra Uherková, MBA 
CEO


Od 15 let se věnovala profesionálně aerobiku jako lektorka a trenérka. V roce 2003 získaly její 2 svěřenkyně titul mistryň ČR v soutěžním aerobicu Master Class v kategorii 8 - 10 let a 11 - 13 let. Jako choreografka působila v rámci soutěže Miss FANTOM, vytvořila choreografii akce FLASH MOB DANCE IN OSTRAVA. 

S moderováním začala od 20 let, nejprve na akcích sportovního charakteru, později i na eventech. V roce 2007 absolvovala rekvalifikační kurz Moderátorské školy D3. Naučila se moderovat různé žánry, točit a stříhat reportáže, psát scénáře apod. Od roku 2010 se aktivně věnuje PR, marketingu a organizování eventů. 

Alexandra se specializuje na PR veřejných osob, firem a neziskových organizací.

Alexandra je absolventkou Pedagogické fakulty, Ostravské univerzity - obor Učitelství pro 2. st. ZŠ (TV/OV).  Je také absolventkou programu MBA oboru Marketing a Public Relations na Cambridge Business School v Praze. 

Od roku 2014 se aktivně angažuje v charitativní činnosti pro ROTARY CLUB OSTRAVA CITY. V červnu 2018 obdržela mezinárodní ocenění za dlouholetou charitativní činnost v ROTARY INTERNATIONAL - PAUL HARRIS FELLOW.

Táňa Bystroňová
Vizážistka, kadeřnice a stylistka


Táňa je profesionální vizážistka, kadeřnice a stylistka. Dlouhodobě působí jako vizážistka v ČT. Spolupracuje s profesionálními fotografy a pečuje o celebrity. Specializuje se na proměny, účesy, filmový a foto-make up, svatby, osobní líčení a kurzy. 

Nabízí Vám osobní styling na míru, poradenství, úpravu na různé společenské akce, svatební přípravu, komentované proměny,  poradenství při nakupování a osobní shopping.