O NÁS


To jsme my - A eventsMgr. Alexandra Uherková, MBA - PR & marketing

CEO

S moderováním začala od 20 let, nejprve na akcích sportovního charakteru, později i na eventech. V roce 2007 absolvovala rekvalifikační kurz Moderátorské školy D3. Naučila se moderovat různé žánry, točit a stříhat reportáže, psát scénáře apod. Od roku 2010 se aktivně věnuje PR, marketingu a organizování eventů.

Alexandra je absolventkou Pedagogické fakulty, Ostravské univerzity - obor Učitelství pro 2. st. ZŠ (TV/OV). Je také absolventkou programu MBA oboru Marketing a Public Relations na Cambridge Business School v Praze.

Od roku 2014 se aktivně angažuje v charitativní činnosti pro ROTARY CLUB OSTRAVA CITY. V červnu 2018 obdržela mezinárodní ocenění za dlouholetou charitativní činnost v ROTARY INTERNATIONAL - PAUL HARRIS FELLOW.

Alexandra se specializuje na PR veřejných osob, firem a neziskových organizací. V posledních letech školí firmy i jednotlivce a pomáhá jim budovat vlastní brand, online marketing a obchodní dovednosti. 

Ing. Zuzana Střechová - produkce/moderování

Zuzana je absolventkou VŠB-TU Ostrava. Moderování se věnuje od roku 2011, kdy absolvovala Moderátorskou školu D3 Jany Adámkové. 

Od roku 2012 začala moderovat v rádiu Kiss Morava, kde působila do roku 2016. Od roku 2017 moderuje pro rádio Čas.

Mezi tím moderovala a moderuje akce pro děti, festivaly, benefiční akce, celorepublikový seriál závod Rock Point Horská výzva, speciální promítání pro multikina Cinestar, propůjčuje hlas pro rádiové a televizní reklamní spoty. Důležitá je pro ni komunikace s publikem.

Od roku 2018 se věnuje také produkci televize Relax, Rebel a internetovému portálu Business Lifestyle. 

Zuzana školí pro různé firmy i jednotlivce mediální kurzy.

Táňa Bystroňová - Vizážistka, kadeřnice a stylistka

Táňa je profesionální vizážistka, kadeřnice a stylistka. Dlouhodobě působí jako vizážistka v ČT. Spolupracuje s profesionálními fotografy a pečuje o celebrity. Specializuje se na proměny, účesy, filmový a foto-make up, svatby, osobní líčení a kurzy.

Táňa Vám nabízí osobní styling na míru, poradenství, úpravu na různé společenské akce, svatební přípravu, komentované proměny, poradenství při nakupování a osobní shopping.