Zajistíme Vám profesionální moderátory na eventy, kulturní akce, golfové turnaje, workshopy, firemní večírky, plesy, tiskové konference, charitativní akce, oslavy narozenin, svatby, politické meetingy, apod...

Alexandra Uherková

Alexandra ovládá perfektně improvizaci. Má více jak 17 let zkušeností s moderováním. Alexandra je absolventkou Moderátorské školy D3.

Má dlouholeté zkušenosti z moderování kulturních akcí, eventů, castingů, narozeninových oslav, svateb, seminářů, golfových turnajů, veletrhů, politických eventů, sportovních akcí, zpráv z rádia, apod.

Monika Dudová

Od roku 2005 speaker v rádiu. Moderátorka kulturních, sportovních či firemních akcí. Práce v rádiu je pro ni srdeční záležitostí, když se rozsvítí červená a objeví se nápis on AIR, září. Na event akcích ji baví komunikace s publikem. 

"Když vidíte, že lidi hltají každé vaše slovo a těší se na další, je to ten nejkrásnější pocit, co v tu chvíli může být." 

Eva Šimčíková

Eva se v oblasti médií, televizního a rozhlasového vysílání, mluveného i psaného slova pohybuje už více než deset. V televizi, v rádiu či na tiskových konferencích jste ji mohli zaznamenat už jako tiskovou mluvčí Baníku Ostrava. Nyní ji můžete vídat na obrazovce České televizev pořadu Dobré ráno, nebo pravidelně slýchat na Rádiu Čas jako moderátorku pořadu o výživě Jezte s rozumem.

Eva vystudovala žurnalistiku, absolvovala kurz Televizního a rozhlasového moderátora Applaus Media v Praze a od roku 2015 moderovala také živé vysílání na Hitrádiu Orion.

Eva si zakládá na kultivovaném projevu s řádným scénářem i notnou dávkou improvizace. Profesionalita, pohotovost, flexibilita, řádná příprava i lidský přístup a neustálý úsměv na tváři - na to vše se můžete při její moderaci zaručeně spolehnout. Dokáže vás provést jakoukoliv kulturní, společenskou, sportovní i gastronomickou událostí, večírkem, slavností, konferencí či plesem. 

Zuzana Glacová

Jedenáct let pracovala jako reportérka Prima FTV a hlavně pak pro regionální a celostátní vysílání zpravodajství České televize.

Po téhle době nicméně cítila, že se potřebuje posunout opět dál a taky trochu jiným směrem.

V současné době působí jako moderátorka Hitrádia Orion. Pro Českou televizi natáčí magazín Gejzír o zajímavých českých osobnostech, firmách a současných fenoménech.

Působí také jako tisková mluvčí PARA HOCKEY OSTRAVA z.s. Tato organizace za sebou má například historicky nejúspěšnější šampionát v para hokeji (Ostrava 2019).

Moderuje sportovní i kulturní akce, plesy i svatby. Z posledních větších akcí například Colours of Ostrava nebo festival Světlo Valmez - nejlepší event roku 2018 v ČR a třetí nejlepší event světa.

Tomáš Vzorek

Tomáš se moderování věnuje zhruba 20 let a to v prestižních celoplošných médiích. 16 let působil v České televizi, kde moderoval mimojiné kontinuální vysílání ČT24, Dny NATO, Dobré ráno a spoustu dalších projektů. Byl jednou z hlavích tváří při spuštění Televize Seznam, kde kromě hlavních Večerních zpráv vedl diskuze s kandidáty a odborníky v rámci předvolebních speciálů u parlamentních, prezidentských komunálních a senátních voleb. Moderoval zde vlastní talkshow Hrana.

Zkušenosti má s moderováním sportovních a kulturních akcí, plesů, diskuzí atd.

V současnosti moderuje sport na CNN Prima NEWS.