MODERÁTOŘI

Zajistíme Vám profesionální moderátory.

Na eventy, kulturní akce, golfové turnaje, workshopy, firemní večírky, plesy, tiskové konference, charitativní akce, oslavy narozenin, svatby, politické meetingy, apod...

Alexandra Uherková

Alexandra ovládá perfektně improvizaci. Má více jak 17 let zkušeností s moderováním. Alexandra je absolventkou Moderátorské školy D3.

Má dlouholeté zkušenosti z moderování kulturních akcí, eventů, castingů, narozeninových oslav, svateb, seminářů, golfových turnajů, veletrhů, politických eventů, sportovních akcí, zpráv z rádia, apod.

Pravidelně moderuje Benefiční reprezentační plesy ROTARY CLUBU OSTRAVA CITY.  

Zuzana Střechová

Zuzana se věnuje moderování od roku 2011. Vše odstartovalo absolvováním Moderatorské školy D3 a pokračovalo letní road show značky Kinder.

Od roku 2012 začala moderovat v rádiu Kiss Morava, kde působila do roku 2016. Od roku 2017 moderuje pro rádio Čas.

Mezi tím moderovala a moderuje akce pro děti, festivaly, benefiční akce, celorepublikový závod Horská výzva, speciální promítání pro multikina Cinestar, propůjčuje hlas pro rádiové a televizní reklamní spoty a zabývá se produkcí. Důležitá je pro ni komunikace s publikem.

Monika Dudová

Od roku 2005 speaker v rádiu. Moderátorka kulturních, sportovních či firemních akcí. Práce v rádiu je pro ni srdeční záležitostí, když se rozsvítí červená a objeví se nápis on AIR, září. Na event akcích ji baví komunikace s publikem. 

"Když vidíte, že lidi hltají každé vaše slovo a těší se na další, je to ten nejkrásnější pocit, co v tu chvíli může být." 

Eva Šimčíková

Eva se v oblasti médií, televizního a rozhlasového vysílání, mluveného i psaného slova pohybuje už více než deset. V televizi, v rádiu či na tiskových konferencích jste ji mohli zaznamenat už jako tiskovou mluvčí Baníku Ostrava. Nyní ji můžete vídat na obrazovce České televizev pořadu Dobré ráno, nebo pravidelně slýchat na Rádiu Čas jako moderátorku pořadu o výživě Jezte s rozumem.

Eva vystudovala žurnalistiku, absolvovala kurz Televizního a rozhlasového moderátora Applaus Media v Praze a od roku 2015 moderovala také živé vysílání na Hitrádiu Orion.

Eva si zakládá na kultivovaném projevu s řádným scénářem i notnou dávkou improvizace. Profesionalita, pohotovost, flexibilita, řádná příprava i lidský přístup a neustálý úsměv na tváři - na to vše se můžete při její moderaci zaručeně spolehnout. Dokáže vás provést jakoukoliv kulturní, společenskou, sportovní i gastronomickou událostí, večírkem, slavností, konferencí či plesem. 

Zuzana Glacová

Jedenáct let pracovala jako reportérka Prima FTV a hlavně pak pro regionální a celostátní vysílání zpravodajství České televize.

Po téhle době nicméně cítila, že se potřebuje posunout opět dál a taky trochu jiným směrem.

V současné době působí jako moderátorka Hitrádia Orion. Pro Českou televizi natáčí magazín Gejzír o zajímavých českých osobnostech, firmách a současných fenoménech.

Působí také jako tisková mluvčí PARA HOCKEY OSTRAVA z.s. Tato organizace za sebou má například historicky nejúspěšnější šampionát v para hokeji (Ostrava 2019).

Moderuje sportovní i kulturní akce, plesy i svatby. Z posledních větších akcí například Colours of Ostrava nebo festival Světlo Valmez - nejlepší event roku 2018 v ČR a třetí nejlepší event světa.

Monika Rozsypalová

Učitelka hry na flétnu v základních uměleckých školách v Ostravě-Zábřehu a v Šenově, tak znají lidé Moniku Rozsypalová nejčastěji. Vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, poté si své vzdělání rozšířila o obor muzikologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Monika vyučuje, koncertuje a také moderuje. Její hlas můžete znát například z vysílání rádia Kiss Morava, od března 2018 moderuje v bohumínské televizi, spolupracuje s TV Relax a ráda uvádí koncerty různých hudebních žánrů. Profesní krédo nebo motto, kterým se řídí:

"S úsměvem jde všechno líp, aneb snaž se myslet pozitivně! Pokud mám něco dělat, tak hlavně s plným nasazením."

Tomáš Vzorek

Tomáš se moderování věnuje zhruba 20 let a to v prestižních celoplošných médiích. 16 let působil v České televizi, kde moderoval mimojiné kontinuální vysílání ČT24, Dny NATO, Dobré ráno a spoustu dalších projektů. Byl jednou z hlavích tváří při spuštění Televize Seznam, kde kromě hlavních Večerních zpráv vedl diskuze s kandidáty a odborníky v rámci předvolebních speciálů u parlamentních, prezidentských komunálních a senátních voleb. Moderoval zde vlastní talkshow Hrana.

Zkušenosti má s moderováním sportovních a kulturních akcí, plesů, diskuzí atd.

V současnosti moderuje sport na CNN Prima NEWS.

Vojtěch Šenkýř

Vojtěch se moderování věnuje přibližně 6 let. Skvěle zvládá moderování a zpěv.

Vojtěch Šenýř je zkušený moderátor. Moderuje například městské plesy, (Ostrava, Olomouc, Brno, Praha...) různé veletrhy, soutěže, (Dívka roku), vánoční trhy, plesy, slavnosti, castingy. Moderoval také "PÁRTY" EUROVISION SONG CONTEST 2016.

Vojtěch je zárověň český zpěvák. Svou pěveckou kariéru odstartoval v roce 2013 účastí v pěvecké soutěži Československá SuperStar. Mezi další pěvecké soutěže patří "Česko Zpívá" kde obsadil 2. místo "hvězda internetu" o kterém rozhodla veřejnost. Zpívá pravidelně na plesech, eventech, kulturních akcích, svatbách, oslavách apod...

Jiří Till

Jirka moderuje zhruba 5 let. Chvíli se pak pohyboval kolem velkých korporací a politiky, kde zjistil, že je potřeba mít vlastní byznys. Takže se pustil na dráhu markeťáka a PRisty. Začal vytvářet videa na YouTube a díky tomu se potkali s Davidem Rewendou. Netrvalo to dlouho a vznikl pořad BusinessTalk IN, který se soustředí na inspirativní příběhy mladých lidí.

Jirka moderuje především eventy, politické eventy, plesy a konference.

Moderoval 4. ročník MarketingOn v Ostravě.